Skip to content

Architektura i nowoczesne budownictwo – AD Round Up: Industrial Architecture Część VII

2 lata ago

319 words

Cała gama projektów przemysłowych dla naszej siódmej selekcji wcześniej zamieszczonych postów.
Sprawdź je wszystkie po przerwie.
Kangan Batman Institute / Lyons Nowe Automotive Centre of Excellence (ACE) w Melbourne s Docklands mieści dedykowane centrum szkoleniowe i pokazowe dla australijskich zakładów motoryzacyjnych i produkcyjnych.
Składa się z wysokich warsztatów, specjalistycznych pracowni, sal lekcyjnych i pomieszczeń biurowych (czytaj więcej.) Burnie Makers.
Workshop / TERROIR Makers.
Warsztaty stanowią ważną inwestycję w postindustrialną przyszłość miasta Burnie na północno-zachodnim wybrzeżu Tasmanii.
Do niedawna miasto znane było przede wszystkim z dużych przemysłów, takich jak masywna nabrzeża i papiernia oraz ruchliwy port (czytaj dalej.) Cox Communications Distribution Center / el dorado Strona jest lekkim biurowym parkiem konwencjonalnych budynki pudełkowe głównie z lat 60.
i 70.
XX wieku znajdujące się w Topeka w stanie Kansas.
Cox Communications Distribution Center to pierwszy budynek w parku, który zostanie odnowiony, ponieważ właściciel zdecydował się na przebudowę całego parku w ciągu najbliższych kilku lat.
Przy ograniczonym budżecie architekci eldorado zostali poproszeni o stworzenie innowacyjnego, ale prostego tonu do przyszłego rozwoju (czytaj więcej.) Mason Lane Farm / De Leon & Primmer Architecture Workshop Mason Lane Farm Operations Facility to nowy kompleks dla farmy serwis sprzętu, ponowne tankowanie i magazynowanie, a także sezonowe przechowywanie ziarna i siana.
Obiekt obsługuje 2-hektarową nieruchomość wykorzystywaną do celów rolniczych, rekreacyjnych, siedlisk przyrodniczych i celów związanych z ochroną.
Projekt został złożony do certyfikatu LEED Gold Level i jest godnym uwagi jako pierwszy tego typu do wdrażania kryteriów LEED do projektu rolniczego.
Więcej zdjęć i rysunków po przerwie (czytaj więcej.) Thurston Wine House Addition / Jones Studio The Thurston Wine House Dodanie uważnie pokazuje szacunek dla swojego kontekstu poprzez swoją materialność i język tektoniczny, jednocześnie wyrażając swój niekonwencjonalny program poprzez elementy formalne (czytaj więcej .)
[hasła pokrewne: akant koszalin, mrówka piekoszów, stalpol lublin ]

Powiązane tematy z artykułem: akant koszalin mrówka piekoszów stalpol lublin