Architektura i nowoczesne budownictwo – In Progress: instalacja PS1 w Interboro Partners „Holding Pattern”

2 tygodnie ago

Dzięki uprzejmości Interboro Partners Zwycięski projekt społecznościowy dla programu Young Architects 2011 na PS1,.
Holding Pattern.
przez Interboro Partners, wspólne zdjęcia z instalacji dźwigów, które odbyły się w ubiegły czwartek w MoMA.
Nowojorska firma, utworzona przez Tobiasa Armborsta, Daniela D.
Oca i Georgeen Theodore, była w stanie kreatywnie zrealizować projekt w ramach budżetu programu Young Architects i wymagania programowe, rozciągając fundusze zasadniczo na dwa cele; ponieważ materiały zostaną poddane recyklingowi, przekazując obiekty, takie jak stoły do ping ponga, ławki i lampy przeciwpożarowe, społeczności po zakończeniu instalacji.
Wzór gospodarstwa.
powita odwiedzających od 19 czerwca.
+ 18 Interboro Projektanci spotkali się z lokalnymi firmami i organizacjami, w tym firmą taksówkarską, ośrodkami opieki dziennej i przedszkolnej, szkołami średnimi, domami osadniczymi, lokalną YMCA, biblioteką i zielonym rynkiem, aby określić, które elementy ich instalacji mogą być wykorzystane przez te firmy.
organizacje po letniej serii muzycznej Warm Up.
Włączenie obiektów, które następnie mogą być wykorzystane przez te organizacje, jest środkiem do wzmocnienia więzi MoMA PS1 z lokalną społecznością Long Island City.
Dzięki uprzejmości Interboro Partners Interboro Partners.
Holding Pattern przynosi eklektyczną kolekcję przedmiotów, w tym ławek, luster, stołów do ping-ponga i reflektorów, wszystkie umieszczone pod bardzo eleganckim i napiętym baldachimem liny nawleczonej ze ściany MoMA PS1 na parapet przez podwórze.
Tworząc niezakłóconą przestrzeń, projekt po raz pierwszy uwzględnia całą przestrzeń podwórka MoMA PS1 pod pojedynczą wielką strukturą, jednocześnie tworząc środowisko skupiające się na widzach tak samo jak rozgrzewkę.
Kluczowym elementem tego tematu jest recykling; obiekty w przestrzeni zostaną przekazane społeczności pod koniec lata.
Dzięki uprzejmości Interboro Partners Dzięki uprzejmości Interboro Partners
[patrz też: Producenci domów drewnianych letniskowych, domek narzędziowy, domki letniskowe producent ]