Skip to content

Architektura i nowoczesne budownictwo – Pickard Chilton zaprojektuje nowy kompleks biurowy ExxonMobil w Houston

2 lata ago

235 words

Dzięki uprzejmości Pickarda Chiltona New Haven, CT, Pickard Chilton powiedział wczoraj, że zaplanował i zaprojektował nowy kampus biurowy ExxonMobil, który będzie rozwijany w północnym Houston w Teksasie.
Więcej zdjęć i opis architekta po przerwie.
ExxonMobil rozwija nowy kampus biurowy w północnym Houston w Teksasie.
Master zaplanowany i zaprojektowany przez Pickarda Chiltona, kompleks będzie służył i konsolidował pracowników pracujących obecnie w różnych lokalizacjach w Houston.
Projekt Pickarda Chiltona dla nowego kompleksu biurowego składa się z wielu niskich budynków biurowych, laboratoriów, centrów konferencyjnych i szkoleniowych oraz obiektów takich jak opieka nad dziećmi, centrum odnowy biologicznej i inne udogodnienia dla pracowników.
Obecnie kompleks biurowy w trakcie budowy na terenie zalesionym o powierzchni 385 akrów został zaprojektowany z myślą o wysokich standardach efektywności energetycznej i dbałości o środowisko.
Nowy kampus zapewni środowisko pracy wysokiej jakości i promuje nowe możliwości współpracy pracowników.
Pracownicy będą poruszać się etapami po wybudowaniu budynków, począwszy od początku 2014 r.
Oczekuje się pełnego obłożenia pracowników w Houston do 2015 r.
Dzięki uprzejmości Pickarda Chillona Architekt: Pickard Chilton Lokalizacja: Houston, USA Rekordzista i architekt wnętrz: Kierownik i wnętrze Gensler Program Manager Architekt: PDR Architekt krajobrazu: Hargreaves Associates Klient: ExxonMobil Status: Dokumenty konstrukcyjne; Zdjęcia ukończenia 2015: dzięki uprzejmości ExxonMobil
[patrz też: castorama bytom, swemot olkusz, ekogroszek castorama ]

Powiązane tematy z artykułem: castorama bytom ekogroszek castorama swemot olkusz