Skip to content

Budownictwo wczoraj i dzis : E589 Residential Development / Architects EAT

2 lata ago

403 words

Architekci EAT Położony przy 587-589 Elizabeth Street w Melbourne w Australii, E589 to najnowszy projekt mieszkaniowy pomagający przekształcić północną część Elizabeth Street.
E589 wpadnie w żywy i energetyczny kod pocztowy 3000, oferując mieszkańcom kosmopolityczny styl życia na północ od tętniącego życiem epicentrum miasta.
Architektoniczni architekci EAT stworzyli geometryczną fasadę budynku; Współczesny w designie, ale stylowo zaniżony, aby nie znużać się z upływem czasu.
Więcej zdjęć i architektów.
opis po przerwie.
Ten nowoczesny butikowy budynek składa się z 55 mieszkań jedno i dwupokojowych rozmieszczonych na dziewięciu poziomach wraz z dwoma sklepami na parterze.
Mieszkania mają od 42m2 do 67m2 z trzema pięknymi i bogatymi kolorami dostępnymi dla indywidualnego gustu nabywcy.
Oba sklepy detaliczne zostały już sprzedane przez agenta CBRE Andrew Leoncelli, który oczekuje doświadczonego i renomowanego operatora kawiarni, aby stworzyć wspaniałe wrażenia z kawy dla wszystkich mieszkańców.
.
Architekci EAT Wzorzysta i artystyczna fasada E589 będzie ciągle zmieniać, zgodnie z wprowadzeniem użytkownika.
Kiedy wszystkie żaluzje są zamknięte, budynek dosłownie staje się jednolitą kostką minimalną.
Po otwarciu staje się przezroczystą strukturą szklaną.
Wewnątrz każdego mieszkania, designerskie i mieszkalne luksusy obejmują kamienne blaty stołów, europejskie urządzenia ze stali nierdzewnej do kuchni, słoneczną ciepłą wodę i odwróconą klimatyzację.
Dodatkowo, w odniesieniu do ESD, każdy balkon ma indywidualny system żaluzji, umożliwiając mieszkańcom efektywną kontrolę ilości światła słonecznego wchodzącego do ich mieszkań, utrzymując je w lecie chłodniej, a cieplejsze i jaśniejsze w zimie, zmniejszając wpływ rozwoju na środowisko.
.
Architekci EAT W odległości krótkiego spaceru od University of Melbourne, RMIT, Flagstaff Gardens i jednych z najbardziej znanych restauracji, kawiarni i barów w mieście, E-589 przyciąga uwagę inwestorów i przedział wiekowy 25-34 lat homebuyers.
.
Architekci Erot Lygon Street to tętniąca życiem kultura oddalona jest o 10 minut spacerem, a tętniąca życiem główna giełda w Melbourne, Queen Victoria, znajduje się w odległości zaledwie 250 metrów, dzięki czemu cotygodniowy sklep z owocami i warzywami jest prostą częścią codziennej rutyny naszych mieszkańców.
Niezależnie od tego, czy chodzi o inwestycje, czy styl życia, apartamenty z jedną lub dwiema sypialniami w E589 oferują zarówno funkcjonalne, jak i przyjemne przestrzenie mieszkalne, po atrakcyjnych cenach.
[przypisy: par bakuła, dolfi1920, galmet cennik ]

Powiązane tematy z artykułem: dolfi1920 galmet cennik par bakuła