Skip to content

Budownictwo wczoraj i dzis : Warsztat Parametrycznego Projektowania Poziomu I

2 lata ago

195 words

Studio Mode / modeLab ma przyjemność ogłosić nadchodzący warsztat modelarskiego Parametric Design Workshop w Nowym Jorku w weekend 25-26 czerwca 2011 r.
Warsztaty zajmą koncepcyjną i techniczną dziedzinę projektowania parametrycznego poprzez wprowadzenie uczestników do procesów systemowych mogących rejestrować i reagowanie na szereg zróżnicowanych kryteriów ekologicznych.
Nacisk zostanie położony na przepływy pracy, które wykorzystują projektowanie oparte na ograniczeniach, techniki modelowania asocjacyjnego i czynniki wpływające na środowisko, aby odkryć nowe i pomysłowe rozwiązania projektowe.
Rhino, w połączeniu z parametrycznym wtyczką do modelowania Grasshopper, oferuje możliwość poznania projektu parametrycznego i obliczeniowego o niespotykanej płynności.
Wykorzystując tę zdolność, zorganizowaliśmy ten warsztat wokół serii strategii projektowania architektonicznego wraz z treściami pomocniczymi w celu stworzenia szybkiego i produktywnego środowiska do nauki.
Jako część większej infrastruktury online, modeLab, ten zbiór strategii, primerów i narzędzi zapewnia uczestnikom warsztatów ciągłe wsparcie i wiedzę, z których można korzystać w przyszłości.
Frekwencja będzie ograniczona, aby zapewnić każdemu uczestnikowi maksymalny czas poświęcony na instruktorów.
Aby uzyskać więcej informacji, kliknij tutaj.
[przypisy: centrostal radom, abakosteel, centrostal rybnik ]

Powiązane tematy z artykułem: abakosteel centrostal radom centrostal rybnik