Nowoczesna architektura : Aktualizacja: NYU 2031: NYU w Nowym Jorku

2 tygodnie ago

W maju zeszłego roku podzieliliśmy się planem rozwoju NYU, NYU 2031: NYU w Nowym Jorku.
20-letnie ramy rozwoju, aby pomóc kampusowi zapewnić odpowiednie zaplecze dla jego rosnącego ciała studenckiego.
Jednak, jak pisaliśmy, plan koncepcyjny spotkał się z dużym oporem, ponieważ mieszkańcy wioski twierdzą, że plany zmniejszą charakter tego obszaru.
Tylko czas pokaże, czy NYU z powodzeniem rozszerzy się na Wioskę, jednak w międzyczasie, jak donosi The Journal, NYU kładzie większy nacisk na jego ekspansję na East Side w Brooklynie i na Manhattanie.
Uniwersytet właśnie wynajął 120 000 sqf w Brooklynie (ruch, który zwiększył istniejący Instytut Politechniczny NYU o 20%); plus, NYU wybrało Kohn Pederson Fox do zaprojektowania kampusu o powierzchni 17 000 metrów kwadratowych pomiędzy 24th Street a 34th Street, który będzie domem dla nowego programu bioinżynierii i zapewni więcej miejsca dla szkoły dentystycznej, a także przeniesienie szkoła pielęgniarska z Washington Square.
Wizja NYU dotycząca obecności na Governors Island jest nadal w toku, ponieważ uniwersytet chce uzyskać milion metrów kwadratowych dla celów akademickich i mieszkaniowych.
Będziemy Cię informować na bieżąco, gdy dowiemy się więcej o planie.
[przypisy: domki drewniane, domki na działkę rekreacyjną, domki ogrodowe ]