Skip to content

Budownictwo wczoraj i dzis : EDUN Americas, Inc. Showroom & Offices / Spacesmith

2 lata ago

269 words

Dzięki uprzejmości Spacesmith EDUN jest progresywną firmą modową uruchomioną wiosną 2005 r.
Przez Ali Hewsona i Bono.
W maju 2010 roku spacesmith został zatrzymany, aby zaprojektować nową powierzchnię 8600 stóp kwadratowych marki lifestylowej dla biur typu house; salon wystawowy; zespoły projektowe, produkcyjne i marketingowe; i przykładowy pokój na rogu ulic Grand i Mercer w Soho.
Celem projektu było utrzymanie nowej konstrukcji na minimalnym poziomie, przy jednoczesnym umożliwieniu przeniknięcia światła dziennego w przestrzeń kosmiczną i zaangażowaniu się EDUN w zrównoważony rozwój.
Dla EDUN podstawowe było zaprojektowanie przestrzeni przez wykorzystanie odzyskanych i uratowanych materiałów i wyposażenia oraz współpraca z lokalnymi sprzedawcami, rzemieślnikami i rzemieślnikami.
+ 11 Architekt: Spacesmith Lokalizacja: Nowy Jork, Nowy Jork, USA Obszar projektu: 8600 sqf Rok projektu: 2010 Zespół projektowy: Jane Smith, Partner in Charge; Charles Patten, Design Principal; Ambar Margarida, Stefan Danicich Zdjęcia: Dzięki uprzejmości Spacesmith EDUN powstało założenie handlu dla pomocy jako środka tworzenia miejsc pracy i łagodzenia ubóstwa.
Marka ma na celu podniesienie świadomości na temat możliwości w Afryce i zachęcenie środowiska mody do prowadzenia tam działalności.
Aby pomóc w osiągnięciu tego celu, EDUN inwestuje w rozwój trwałych, opartych na społeczności projektów w Ugandzie i Kenii, które koncentrują się na środowisku, opiece zdrowotnej i edukacji.
Dzięki uprzejmości Spacesmith Reclaimed Barn Wood: Pioneer Millwork Generalny wykonawca: Starsi budowniczowie Task Seating: Knoll-Chadwick Chair Dzięki uprzejmości Spacesmith Dzięki uprzejmości Spacesmith Dzięki uprzejmości diagramu planu Spacesmith
[więcej w: par bakuła, macrosat, stalpol lublin ]

Powiązane tematy z artykułem: macrosat par bakuła stalpol lublin